Stäng menyn LR Online LR Intranät

Kontakt

LR Redovisning & Revision Katrineholm AB

Mejerigatan 11 (Besöksadress)
Box 2015
641 02 Katrineholm

Tel 0150-36 55 00

E-post info.katrineholm@lr-redovisning.se

Peter Fhinn

Kontorschef, redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 06
E-post peter.fhinn@lr-redovisning.se

Frida Lindahl

Auktoriserad redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 03
E-post frida.lindahl@lr-redovisning.se

Sara Adrelius

Redovisningsassistent

Direktnr 0150-36 55 04
E-post sara.adrelius@lr-redovisning.se

Julia Gustafsson

(Mammaledig)
Redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 01
E-post julia.gustafsson@lr-redovisning.se

Annelie Persson

Mammaledig
Redovisningskonsult

E-post annelie.persson@lr-redovisning.se

Jens von Bothmer

Redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 05
E-post jens.vonbothmer@lr-redovisning.se

 

Samarbetspartner

Vi samarbetar med jurist Lena Koss, från LK Juridiska Byrå AB, för att möta våra kunders behov av juridisk rådgivning.

Lena Molnar

Jurist

Mobil 070-190 57 09
E-post lena.koss@lkjuridiskabyra.se

Jurist som jobbar med familje-, avtals- och bolagsjuridisk rådgivning mm.

Aktuellt

Budgetproposition för 2022

Läs mer

Bilförmån

Läs mer

Uppdaterat 210715: Aktuellt kring Covid-19 för svenska företag

Läs mer

Förlängning av Coronastöd- uppdatering från 201109

Läs mer

Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Läs mer

Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden.
Read more

Sänkt krav på aktiekapital

Läs mer